Matematyka, fizyka, chemia, informatyka, biologia, geografia i język polski
Nauczyciele ONE WAY MATH to pasjonaci. Są świetnie wykształceni, komunikatywni, cierpliwi i… wymagający.
Magdalena Cichocka
Absolwentka wydziału matematyki na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada również uprawnienia do nauczania informatyki i j. angielskiego. Jest egzaminatorem maturalnym. Pracuje jako nauczyciel matematyki w II LO im. S. Batorego w Warszawie. Uwielbia słuchać muzyki rockowej, czytać i podróżować.
Mateusz Dębowski
doktorant matematyki na Uniwersytecie Warszawskim. Nauczyciel w klasie Matex w XIV LO im. Staszica. Prowadzi matematyczną klasę olimpijską w SP 221. Gra na gitarze, w szachy i warcaby, lubi zwiedzać i podróżować, szczególnie lubi morze. Per aspera ad astra
Janusz Mariak
“Przekazuję wiedzę i umiejętności wykorzystania jej w sposób prosty, rzeczowy i bezstresowy.”
Absolwent matematyki na Uniwersytecie Warszawskim filia w Białymstoku. Nauczyciel licealny i gimnazjalny. Jest czynnym egzaminatorem maturalnym i gimnazjalnym od 2004 roku.
Interesuje się piłką siatkową i piłką ręczną.
Dr Marta Gapińska
Absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno – Przyrodniczych na Uniwersytecie Warszawskim; pracę doktorską zrealizowała w Instytucie Biochemii i Biofizyki PAN, gdzie obecnie kontynuuje pracę badawczą. Pasje naukowe rozwija w czasie konferencji i wyjazdów badawczych – m. in. University of Cambridge.
Od 7 lat prowadzi zajęcia w One Way Math – głównie kursy konkursowe i olimpijskie. Czas wolny spędza w podróży lub w teatrze.
Paweł Tajer
Absolwent Politechniki Warszawskiej oraz Grafiki na ASP, nagradzany w matematycznych konkursach przedmiotowych w randze wojewódzkiej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu matematyki na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Uczy także grafiki, rysunku i perspektywy. Pasjonuje się zagadnieniami z pogranicza nauk ścisłych i humanistycznych. Wierzy, że matematyka to język opisujący rzeczywistość, którym każdy jest w stanie się posługiwać.
Kamil Orłowski
Magister matematyki na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje jako nauczyciel matematyki w XVIII LO im. Jana Zamoyskiego.
Zainteresowany tematyką samodoskonalenia i rozwoju osobistego. Wyznaje zasadę pozytywnego nastawienia.
Uwielbia podróże, bieganie, język niemiecki.
Jolanta Beling
nauczyciel dyplomowany fizyki i matematyki w Technikum Kinematograficzno-Komputerowym im. K. Kieślowskiego w Warszawie z 29-letnim stażem w zawodzie; absolwentka fizyki (dyplom) i matematyki (studia podyplomowe) na UMCS w Lublinie; egzaminator matury z fizyki; prowadzi kompleksowe przygotowanie uczniów do efektywnego podejścia do matury przedmiotowej z ww. przedmiotów. Rozwiązuje krzyżówki, czyta kryminały i chodzi po górach.
Paweł Pastuszka
Absolwent kierunku mechanika i budowa maszyn na Wojskowej Akademii Technicznej. Obecnie realizuje studia doktoranckie. Prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami. Od 11 lat uczy matematyki uczniów szkół średnich i podstawowych. Z sukcesami przygotowuje do olimpiady matematycznej. Fan motoryzacji, jeździ na rowerze, chodzi po górach.
Dominika Krzaszewska dawniej Brzezińska
absolwentka matematyki o specjalności nauczycielskiej na UMK. Ma doświadczenie w pracy w szkole podstawowej jako nauczyciel matematyki i informatyki. Odpowiedzialna za kółko konkursowe. Od kilku lat udziela korepetycji młodzieży licealnej i dzieciom. Lubi podróżować i zwiedzać. W wolnych chwilach czyta kryminały.
Ewa Mirecka
Magister matematyki, podyplomowe studia informatyki. Nauczycielka matematyki i informatyki w liceum oraz egzaminator maturalny z wieloletnim doświadczeniem.
Autorka i recenzentka podręczników do informatyki WSiP.
Udzielam lekcji online uczniom szkoły średniej – poziom rozszerzony i podstawowy oraz szkoły podstawowej (7 i 8 klasa). Pracujemy na tablicy interaktywnej, w programie geogebra, mathcha i innych.
Katarzyna Grad
studentka studiów magisterskich na kierunku biotechnologia w ramach Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka studiów I stopnia na kierunku Biotechnologia medyczna na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zafascynowana złożonością organizmów na poziomie molekularnym i badaniami wielkoskalowymi w naukach przyrodniczych. Uczy matematyki, chemii i biologii. Obok nauk przyrodniczych interesuje się historią, literaturą faktu i wędrówkami po górach.
Paweł Michalak
absolwent matematyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz lingwistyki stosowanej na UMCS w Lublinie. Ma doświadczenie w nauczaniu matematyki i języka angielskiego na poziomie liceum i szkoły podstawowej. Uczy również matematyki po agielsku.
Fan historii, entuzjasta gier planszowych.
Monika Czerwonka
Polonistka pracująca w XLVII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie, egzaminator maturalny języka polskiego. Właściwe przygotowanie młodzieży do zdania egzaminu maturalnego jest jednym z najważniejszych zadań w jej pracy. Sama lubi podróże, często poza głównym szlakiem turystycznym, najczęściej na Wschód. Jednym z jej ulubionych miast jest Kijów.
Małgorzata Koc
Jestem z wykształcenia polonistką – magister filologii polskiej (Wydział Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego), nauczycielka przedmiotu z dłuuuugoletnim stażem, egzaminatorka, redaktorka w wydawnictwach, adiustatorka…
W wolnych chwilach – niestrudzona poszukiwaczka nieoczywistego piękna.
Michał Kluczek
Inżynier mechatronik, absolwent Politechniki Warszawskiej. Od prawie dekady udziela lekcji fizyki i matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Współautor e-platformy zadaniowej ?Liceum w chmurze? w zakresie fizyki. W wolnych chwilach lubi rysować, czytać książki oraz górskie wycieczki.
Małgorzata Kędziora
Absolwentka Wydziału Matematyki, na UMCS w Lublinie, nauczyciel mianowany z 10-letnim stażem, egzaminator maturalny, obecnie nauczyciel w jednym z warszawskich liceów ogólnokształcących. Ma doświadczenie w przygotowaniu do matury z matematyki podstawowej i rozszerzonej. Wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniem zarówno zdolnym jaki i mającym problemy z nauką matematyki.
Prywatnie miłośniczka kotów, w wolnym czasie zajmuje się ogrodem i uprawą roślin.
Dobry nauczyciel to taki, który nie daje gotowych rozwiązań, ale potrafi tak poprowadzić ucznia, że ów sam odkrywa piękno nauki 🙂
Małgorzata Nowak
Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie na kierunku matematyka. Jest egzaminatorem maturalnym. Pracuje jako nauczyciel matematyki w Technikum Elektronicznym nr 1.
Interesuje się literaturą górską, himalaizmem zimowym oraz sportem wodnym.
Olga Stężycka
Doktorantka Nauk chemicznych w Szkole Doktorskiej Politechniki Poznańskiej. Magister inżynier Technologii chemicznej, studentka Biofizyki molekularnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Naukowo zainteresowana łączeniem chemii, biologii i matematyki. Prywatnie miłośniczka książek (wszystkich), tańca i gry na ukulele.
Katharina Hanke
Studentka 5 roku Biologii na Uniwersytecie Warszawskim. Od 3 lat uczy biologii, najczęściej licealistów. Przygotowuje do matury rozszerzonej i licealnej olimpiady przedmiotowej. Ma doświadczenie w przygotowaniu do konkursu kuratoryjnego w zakresie szkoły podstawowej. Uczy także języka niemieckiego.
Postrzega biologię jako swoją pasję, chodzi po lesie, pływa i czyta książki fantastyczne.
Joanna Dragan
Absolwentka matematyki stosowanej na Politechnice Rzeszowskiej. Jako trener matematyki w prywatnej placówce prowadziła kursy maturalne, do egzaminu ósmoklasisty oraz zajęcia logiczno-matematyczne. Była jednym z realizatorów projektu polegającego na nagrywaniu metod rozwiązywania zadań do podręczników licealnych z matematyki na poziomie rozszerzonym. Uczestniczyła w szkoleniach dotyczących poprawy koncentracji, i zwalczania stresu. Na swoich zajęciach wprowadza elementy poprawiające skupienie i sprawne myślenie.
Jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki urwisów. Wędrowanie po górach i ogrodnictwo to jej pasje.
„Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz.” – Albert Einstein.
Kamil Sulich
Absolwent mechatroniki na Politechnice Warszawskiej. Od 7 lat uczy matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. W swojej pracy bazuje na budowaniu poczucia własnej wartości u ucznia. Cechuje się cierpliwością i spokojem. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie. W wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze, spotykać się z znajomymi, oglądać filmy i seriale.
Kamil Gmiterek
Absolwent matematyki (specjalizacja: analiza matematyczna i równania różniczkowe cząstkowe) na Uniwersytecie Warszawskim (MISMaP, międzywydziałowe studia I i II stopnia z matematyki i fizyki). Od kilku lat uczy licealistów i uczniów szkoły podstawowej. Doświadczony w olimpijskich zmaganiach. Pasjonat życia, nauki i podróży. Miłośnik gór, fantastyki – szczególnie Tolkiena, filozofii i języków klasycznych. Lubiący pracę z ludźmi. Towarzysz w pasjonującej podróży do świata matematyki…
„Matematyka jest drzwiami i kluczem do nauki.”
– R. Bacon
Współpracują z nami także:
Wojciech Szkółka – nauczyciel matematyki na poziomie akademickim i Olimpiady Matematycznej; fizyki i chemii
Mirosława Jaśkiewicz – nauczyciel matematyki w liceum i w szkole podstawowej, egzaminator klas 8.
Mariusz Bronisz – nauczyciel matematyki w liceum.
Agnieszka Deptuła – nauczyciel matematyki i geografii; liceum i szkoła podstawowa.
Michał Bugalski – nauczyciel matematyki, szkoła podstawowa i liceum
Wiesław Chodnik – nauczyciel języka polskiego na poziomie liceum i szkoły podstawowej.
Magdalena Maj – nauczyciel matematyki – liceum i szkoła podstawowa.
Dawid Dragan – nauczyciel matematyki – szkoła podstawowa i liceum.
Ewa Kacprzyk – nauczyciel matematyki, liceum i szkoła podstawowa
Emilia Piskorz – nauczyciel języka polskiego, szkoła podstawowa
Patryk Kobyliński – nauczyciel chemii, liceum i szkoła podstawowa
MANAGEMENT
Paweł Michalak
specjalista ds. rozliczeń i kontaktów z klientami oraz nauczyciel matematyki.
Piotr Walczak
asystent ds. rozliczeń i kontaktów z klientami.
Agnieszka Tomasik – Walczak
manager, właściciel szkoły. Absolwentka renomowanej francuskiej szkoły ekonomicznej EDHEC, w Lille. Pracowała w firmie kosmetycznej L’Oreal w dziedzinach, w których kluczowym narzędziem pracy jest matematyka: badania i analizy rynkowe, strategia i negocjacje z mediami, rozwój kategorii produktów, marketing. Wychowana w rodzinie z tradycjami matematycznymi. Ojciec matematyk, wykładowca uniwersytecki; mama – doktor chemii. Ma męża i troje dzieci, uczniów szkoły podstawowej, liceum i politechniki.
Dr Jerzy A. Tomasik
opiekun merytoryczny i programowy One Way Math. Pracownik naukowy Uniwersytetu Blaise Pascal i d’Auvergne (Clermont-Ferrand – Francja), Uniwersytetu Wrocławskiego oraz NE Boston (USA). Studia i doktorat w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Działał w państwowych komisjach programów nauczania matematyki w szkołach średnich i wyższych w Polsce i we Francji. Jako adiunkt w IM UWr kształcił i współpracował z nauczycielami matematyki jednego z wiodących liceów w Polsce XIV LO we Wrocławiu. Prowadzi badania nad syntezą informacji w bazach danych w CNRS we Francji. W wolnych chwilach powraca do pytań o słuszność tezy historia materna vitae, a także do historii matematyki. Więcej informacji na j.tomasik.free.fr
Powiedz mi, to zapomnę.
Naucz mnie, to może zapamiętam.
Zaangażuj mnie, to się nauczę.
Benjamin Franklin 17.01.1707 – 17.04.1790
Amerykański polityk i uczony. Twórca teorii zjawisk elektrycznych
Napisz do nas:
kontakt@oneway.edu.pl
Zadzwoń do nas:
730 216 007
pn – pt:
8:00 – 18:00
Znajdź nas:
Żoliborz
Mokotów
Wola
On-line
Napisz do nas:
kontakt@oneway.edu.pl
Zadzwoń do nas:
730 216 007
pn – pt:
8:00 – 18:00