Nauczyciele ONE WAY MATH to pasjonaci. Są świetnie wykształceni, komunikatywni, cierpliwi i… wymagający.

Mateusz Dębowski
doktorant matematyki na Uniwersytecie Warszawskim. Nauczyciel w klasie Matex w XIV LO im. Staszica. Prowadzi matematyczną klasę olimpijską w SP 221. Gra na gitarze, w szachy i warcaby, lubi zwiedzać i podróżować, szczególnie lubi morze. Per aspera ad astra

Magdalena Cichocka
absolwentka wydziału matematyki na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada również uprawnienia do nauczania informatyki i j. angielskiego. Jest egzaminatorem maturalnym. Pracuje jako nauczyciel matematyki w II LO im. S. Batorego w Warszawie. Uwielbia słuchać muzyki rockowej, czytać i podróżować.

Ewa Mirecka

Ewa Mirecka
Magister matematyki, podyplomowe studia informatyki. Nauczycielka matematyki i informatyki w liceum oraz egzaminator maturalny z wieloletnim doświadczeniem.
Autorka i recenzentka podręczników do informatyki WSiP.
Udzielam lekcji online uczniom szkoły średniej – poziom rozszerzony i podstawowy oraz szkoły podstawowej (7 i 8 klasa). Pracujemy na tablicy interaktywnej, w programie geogebra, mathcha i innych. 

Janusz Mariak
“Przekazuję wiedzę i umiejętności wykorzystania jej w sposób prosty, rzeczowy i bezstresowy.”
Absolwent matematyki na Uniwersytecie Warszawskim filia w Białymstoku. Nauczyciel licealny i gimnazjalny. Jest czynnym egzaminatorem maturalnym i gimnazjalnym od 2004 roku.
Interesuje się piłką siatkową i piłką ręczną.

Dr Marta Gapińska

Absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno – Przyrodniczych na Uniwersytecie Warszawskim; pracę doktorską zrealizowała w Instytucie Biochemii i Biofizyki PAN, gdzie obecnie kontynuuje pracę badawczą. Pasje naukowe rozwija w czasie konferencji i wyjazdów badawczych – m. in. University of Cambridge. 
Od 7 lat prowadzi zajęcia w One Way Math – głównie kursy konkursowe i olimpijskie. Czas wolny spędza w podróży lub w teatrze.

Nina Siwirykow
magister biologii i doktorantka na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w nauczaniu matematyki, chemii i biologii.
Zapalona miłośniczka teatru, wspinaczki górskiej i fotografowania dzikiej fauny i flory.

Katarzyna Zbucka
magister matematyki na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Uczyła 2 lata w szkole podstawowej, a następnie w liceach: I LO i przez 8 lat w XVII LO im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. W 2011, kiedy prowadziła dwie klasy maturalne z rozszerzeniem z matematyki Frycz Modrzewski został po raz pierwszy wyróżniony przez SGH jako szkoła najlepiej przygotowująca do studiów w Szkole Głównej Handlowej.

Paweł Tajer
absolwent Politechniki Warszawskiej oraz Grafiki na ASP, nagradzany w matematycznych konkursach przedmiotowych w randze wojewódzkiej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu matematyki na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Uczy także grafiki, rysunku i perspektywy. Pasjonuje się zagadnieniami z pogranicza nauk ścisłych i humanistycznych. Wierzy, że matematyka to język opisujący rzeczywistość, którym każdy jest w stanie się posługiwać.

Kamil Orłowski
magister matematyki na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje jako nauczyciel matematyki w XVIII LO im. Jana Zamoyskiego.
Zainteresowany tematyką samodoskonalenia i rozwoju osobistego. Wyznaje zasadę pozytywnego nastawienia.
Uwielbia podróże, bieganie, język niemiecki.

Kamil Gmiterek
student V roku matematyki oraz IV roku fizyki na Uniwersytecie Warszawskim (MISMaP). Od kilku lat uczy licealistów i uczniów szkoły podstawowej. Doświadczony w olimpijskich zmaganiach. Pasjonat życia, nauki i podróży. Miłośnik gór, fantastyki – szczególnie Tolkiena, filozofii i języków klasycznych. Towarzysz w pasjonującej podróży do świata matematyki…
?Matematyka jest drzwiami i kluczem do nauki.? –
R. Bacon

Paweł Pastuszka
absolwent kierunku mechanika i budowa maszyn na Wojskowej Akademii Technicznej. Obecnie realizuje studia doktoranckie. Prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami. Od 11 lat uczy matematyki uczniów szkół średnich i podstawowych. Z sukcesami przygotowuje do olimpiady matematycznej. Fan motoryzacji, jeździ na rowerze, chodzi po górach.

Jolanta Beling
nauczyciel dyplomowany fizyki i matematyki w Technikum Kinematograficzno-Komputerowym im. K. Kieślowskiego w Warszawie z 29-letnim stażem w zawodzie; absolwentka fizyki (dyplom) i matematyki (studia podyplomowe) na UMCS w Lublinie; egzaminator matury z fizyki; prowadzi kompleksowe przygotowanie uczniów do efektywnego podejścia do matury przedmiotowej z ww. przedmiotów. Rozwiązuje krzyżówki, czyta kryminały i chodzi po górach.

Natalia Pająk
absolwentka studiów magisterskich na wydziale chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Nauczyciel licealny. Ma doświadczenie w przygotowaniu do matury rozszerzonej i w rozwijaniu zainteresowań chemicznych u uczniów szkół podstawowych.

W wolnym czasie lubi podróżować do bardziej i mniej znanych zakątków Polski.

Mieszko Majka
magister biotechnologii i chemii w Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych Uniwersytetu Warszawskiego. Ma doświadczenie w nauczaniu po polsku i po angielsku (w tym chemii w systemie Matury Międzynarodowej IB DP). Gdy nie uczy (się), jeździ na rowerze, programuje albo dyskutuje.

Piotr Kwiatkowski
absolwent dwóch kierunków Politechniki Warszawskiej. Ma doświadczenie w przygotowaniu uczniów do matury rozszerzonej z matematyki i fizyki. Podróżnik, miłośnik bushcraftu i aktywności terenowych.

Katarzyna Grad
studentka studiów magisterskich na kierunku biotechnologia w ramach Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka studiów I stopnia na kierunku Biotechnologia medyczna na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zafascynowana złożonością organizmów na poziomie molekularnym i badaniami wielkoskalowymi w naukach przyrodniczych. Uczy matematyki, chemii i biologii. Obok nauk przyrodniczych interesuje się historią, literaturą faktu i wędrówkami po górach.

Paweł Michalak
absolwent matematyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz lingwistyki stosowanej na UMCS w Lublinie. Ma doświadczenie w nauczaniu matematyki i języka angielskiego na poziomie liceum i szkoły podstawowej. Uczy również matematyki po agielsku.
Fan historii, entuzjasta gier planszowych.

Dominika Brzezińska
absolwentka matematyki o specjalności nauczycielskiej na UMK. Ma doświadczenie w pracy w szkole podstawowej jako nauczyciel matematyki i informatyki. Odpowiedzialna za kółko konkursowe. Od kilku lat udziela korepetycji młodzieży licealnej i dzieciom. Lubi podróżować i zwiedzać. W wolnych chwilach czyta kryminały.

Paweł Zimnowodzki
Magister Technologii Informatycznych na UMCS. Uczy matematyki, informatyki i fizyki uczniów liceów i szkół podstawowych. Motywuje go do tego pasja wyjaśniania. Laureat olimpiady z astronomii. Prowadził zajęcia w Środowiskowym Hufcu Pracy, w ramach pokazów nieba organizowanych przez Urząd Miasta. Uczeń Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu  im. Krzysztofa Komedy w Warszawie oraz student Music Laboratory.

Monika Czerwonka
polonistka pracująca w XLVII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie, egzaminator maturalny języka polskiego. Właściwe przygotowanie młodzieży do zdania egzaminu maturalnego jest jednym z najważniejszych zadań w jej pracy. Sama lubi podróże, często poza głównym szlakiem turystycznym, najczęściej na Wschód. Jednym z jej ulubionych miast jest Kijów.

Małgorzata Koc
Jestem z wykształcenia polonistką – magister filologii polskiej (Wydział Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego), nauczycielka przedmiotu z dłuuuugoletnim stażem, egzaminatorka, redaktorka w wydawnictwach, adiustatorka…
W wolnych chwilach – niestrudzona poszukiwaczka nieoczywistego piękna.

Michał Kluczek
inżynier mechatronik, absolwent Politechniki Warszawskiej. Od prawie dekady udziela lekcji fizyki i matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Współautor e-platformy zadaniowej ?Liceum w chmurze? w zakresie fizyki. W wolnych chwilach lubi rysować, czytać książki oraz górskie wycieczki.

Małgorzata Kędziora
absolwentka Wydziału Matematyki, na UMCS w Lublinie, nauczyciel mianowany z 10-letnim stażem, egzaminator maturalny, obecnie nauczyciel w jednym z warszawskich liceów ogólnokształcących. Ma doświadczenie w przygotowaniu do matury z matematyki podstawowej i rozszerzonej. Wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniem zarówno zdolnym jaki i mającym problemy z nauką matematyki.
Prywatnie miłośniczka kotów, w wolnym czasie zajmuje się ogrodem i uprawą roślin.
Dobry nauczyciel to taki, który nie daje gotowych rozwiązań, ale potrafi tak poprowadzić ucznia, że ów sam odkrywa piękno nauki 🙂

Małgorzata Nowak
absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Rzeszowie na kierunku matematyka. Jest egzaminatorem maturalnym. Pracuje jako nauczyciel matematyki w Technikum Elektronicznym nr 1.
Interesuje się literaturą górską, himalaizmem zimowym oraz sportem wodnym.

Krzysztof Karwowski
Absolwent Politechniki Gdańskiej, inżynieria materiałowa. Organizator zajęć i warsztatów zarówno z przedmiotów ścisłych jak i z języka chińskiego. Odbył roczne stypendium na Południowochińskim Uniwersytecie Technicznym w Kantonie. Orientalista. Obecnie pisze pracę doktorską na SGH. Czas wolny wypełnia kaligrafią i podróżami.

Anna Stasiuk
Absolwentka polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje jako nauczycielka języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 96 w Warszawie oraz recenzentka książek na portalu dlaLejdis.pl. Z sukcesami przygotowuje uczniów do egzaminu ósmoklasisty i konkursów kuratoryjnych. W wolnych chwilach czyta dobre powieści, pisze, delektuje się każdą chwilą przy kubku aromatycznej kawy oraz, jak na miłośniczkę jedzenia przystało, uwielbia wypróbowywać przepisy na nowe dania.

Olga Stężycka
Doktorantka Nauk chemicznych w Szkole Doktorskiej Politechniki Poznańskiej. Magister inżynier Technologii chemicznej, studentka Biofizyki molekularnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Naukowo zainteresowana łączeniem chemii, biologii i matematyki. Prywatnie miłośniczka książek (wszystkich), tańca i gry na ukulele.

Katharina Hanke
Studentka 5 roku Biologii na Uniwersytecie Warszawskim. Od 3 lat uczy biologii, najczęściej licealistów. Przygotowuje do matury rozszerzonej i licealnej olimpiady przedmiotowej. Ma doświadczenie w przygotowaniu do konkursu kuratoryjnego w zakresie szkoły podstawowej. Uczy także języka niemieckiego.
Postrzega biologię jako swoją pasję, chodzi po lesie, pływa i czyta książki fantastyczne.

Współpracują z nami także:

Wojciech Szkółka – nauczyciel matematyki na poziomie akademickim i Olimpiady Matematycznej; fizyki i chemii
Jakub Andruszkiewicz – nauczyciel matematyki na poziomie akademickim i Olimpiady Matematycznej, fizyki i informatyki
Mirosława Jaśkiewicz – nauczyciel matematyki w liceum i w szkole podstawowej, egzaminator klas 8.
Mariusz Bronisz – nauczyciel matematyki w liceum.
Agnieszka Deptuła – nauczyciel matematyki i geografii; liceum i szkoła podstawowa.
Michał Bugalski – nauczyciel matematyki, szkoła podstawowa i liceum
Wiesław Chodnik – nauczyciel języka polskiego na poziomie liceum i szkoły podstawowej.

MANAGEMENT

Monika Adamkiewicz
specjalista ds. rozliczeń i kontaktów z klientami, magister zarządzania na wydziale ekonomii i finansów Uniwersytetu Warszawskiego

Piotr Walczak
specjalista ds. rozliczeń i kontaktów z klientami. Studiuje kierunek Inżynieria Zarządzania na Politechnice Warszawskiej. W wolnych chwilach produkuje muzykę i rysuje.

Agnieszka Tomasik – Walczak
manager, właściciel szkoły. Absolwentka renomowanej francuskiej szkoły ekonomicznej EDHEC, w Lille. Pracowała w firmie kosmetycznej L’Oreal w dziedzinach, w których kluczowym narzędziem pracy jest matematyka: badania i analizy rynkowe, strategia i negocjacje z mediami, rozwój kategorii produktów, marketing. Wychowana w rodzinie z tradycjami matematycznymi. Ojciec matematyk, wykładowca uniwersytecki; mama – doktor chemii. Ma męża i troje dzieci, uczniów szkoły podstawowej, liceum i politechniki.

Dr Jerzy A. Tomasik
opiekun merytoryczny i programowy One Way Math. Pracownik naukowy Uniwersytetu Blaise Pascal i d’Auvergne (Clermont-Ferrand – Francja), Uniwersytetu Wrocławskiego oraz NE Boston (USA). Studia i doktorat w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Działał w państwowych komisjach programów nauczania matematyki w szkołach średnich i wyższych w Polsce i we Francji. Jako adiunkt w IM UWr kształcił i współpracował z nauczycielami matematyki jednego z wiodących liceów w Polsce XIV LO we Wrocławiu. Prowadzi badania nad syntezą informacji w bazach danych w CNRS we Francji. W wolnych chwilach powraca do pytań o słuszność tezy historia materna vitae, a także do historii matematyki. Więcej informacji na j.tomasik.free.fr

Powiedz mi, to zapomnę.
Naucz mnie, to może zapamiętam.
Zaangażuj mnie, to się nauczę.

Benjamin Franklin 17.01.1707 – 17.04.1790
Amerykański polityk i uczony. Twórca teorii zjawisk elektrycznych

Napisz do nas:

kontakt@oneway.edu.pl

Facebook              

Zadzwoń do nas:

730 216 007

pn – pt:

8:00 – 18:00

Znajdź nas:

Żoliborz

Mokotów

Wola

On-line

Napisz do nas:
kontakt@oneway.edu.pl

Zadzwoń do nas:
730 216 007
pn – pt:
8:00 – 18:00