biuro: pon – pt / 8.00 – 18.00   |   Tel: 730 216 007

ZAPISY – KURSY WAKACYJNE

Kursy wakacyjne będą realizowane przez 9 tygodni – od 28 czerwca do 27 sierpnia.

Lato to optymalny czas by bez presji utrwalić wiedzę i umiejętności tak, by nowy rok szkolny rozpocząć ze spokojem. Zwłaszcza jeśli będzie to rok zwieńczony egzaminem lub maturą.

To również dobry czas by wykorzystać wolne tygodnie do przygotowania się do konkursu kuratoryjnego.

A dla uczniów zdających w sierpniu poprawkę będzie to czas wytężonej pracy.

Zapraszamy – pomożemy Wam 🙂

Proponujemy dwa tryby pracy

Kurs intensywny – w wybrane tygodnie zajęcia codziennie od poniedziałku do piątku. Rekomendowany dla uczniów konkursowych lub utrwalających wiedzę.

Kurs ciągły – przez całe wakacje, zajęcia co 2-3 dni. Rekomendowany dla uczniów przygotowujących się do egzaminu poprawkowego w sierpniu.

Proponujemy zajęcia stacjonarne lub on line. Więcej szczegółów na naszej stronie TUTAJ
Prosimy o zgłoszenia drogą mailową lub telefoniczną.

ZAPISY – NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022

Ze względu na dużą liczbę chętnych, już w maju zaczniemy planować zajęcia na nowy rok szkolny.

W pierwszej kolejności chcemy planować terminy zajęć u wybranych nauczycieli dla naszych dotychczasowych, lojalnych uczniów a dopiero potem dla pozostałych osób.

Pierwszeństwo w planowaniu zajęć mają uczniowie, którzy będą uczęszczać na nasze zajęcia do końca roku szkolnego (do 18.06) oraz których opłaty były uiszczane w roku bieżącym zgodnie z terminem płatności.

Dopiero 06 września rozpoczniemy planowanie terminów dla pozostałych uczniów.

Zapraszamy na zajęcia w naszych placówkach na Żoliborzu, na Woli lub na Mokotowie oraz w sieci.

Zajęcia stacjonarne lub on line.

Zajęcia w mini grupach – głównie stacjonarnie w placówkach – będą się odbywać w godzinach 16 – 19.

Zajęcia indywidualne – on line (dowolne godziny) lub stacjonarnie (przed 16 lub po 19).

W mini-grupach proponujemy: kursy maturalne, kursy do egzaminu 8 klasisty, kursy konkursowe, kółka matematyczne.

A także NOWOŚĆ: kursy do egzaminu 8 klasisty z FIZYKI, CHEMII i BIOLOGII oraz GEOGRAFII.

Lista terminów zajęć w grupach jest dostępna TUTAJ lub pobierz PDF

Opłaty za 1 godz. zegarową wyniosą od września:
Indywidualnie 75 zł / grupa 2-4 osób 49 zł / grupa 5-6 osób 39 zł

Zapraszamy do współpracy!
Prosimy o zgłoszenia mailem lub telefonicznie.

Agnieszka

KONKURSY I OLIMPIADY

Gratulujemy naszym Uczniom, którzy przechodzą do kolejnych etapów i zdobywają laury. Jesteśmy z Was dumni i dziękujemy że daliście nam możliwość współpracy z Wami!

Matematyka – laureaci i finaliści Konkursu Kuratoryjnego
LAUREACI
Mateusz Wesołowski, Róża Podziemska, Jan Wisłocki
Krzysztof Kozakiewicz – woj. kujawsko-pomorskie

FINALISTA
Maciej Banasiak

Matematyka – awansowali do III etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów
Róża Podziemska i Mateusz Wesołowski

Chemia – awansował do III etapu Konkursu Kuratoryjnego
Kamil Kowalewski

Fizyka – awansował do III etapu Konkursu Kuratoryjnego
Krzysztof Kozakiewicz – woj. kujawsko-pomorskie

Dziękujemy nauczycielom, którzy pracują z w/w uczniami: p. Marta Gapińska, p. Izabela Bryk, p. Kamil Orłowski, p. Paweł Tajer, p. Paweł Pastuszka, p. Krystian Zander

MOŻLIWOŚĆ DODATKOWYCH ZAJĘĆ – WIOSNA 2021

PRZERWA WIELKANOCNA
Podczas ferii wielkanocnych, w dniach 01-06 nie ma regularnych, cotygodniowych zajęć w One Way Math. Będzie to odzwierciedlone w kwocie do opłaty za kwiecień.
Jednocześnie, u niektórych nauczycieli jest możliwość zaplanowania dodatkowych zajęć indywidualnych w czwartek 01, piątek 02 i/lub wtorek 06 kwietnia.

ZAJĘCIA W MAJU I CZERWCU

Z końcem kwietnia zajęcia kończą maturzyści. Życzymy im wykorzystania maksimum swoich umiejętności na maturze!

Pojawią się wolne terminy zajęć. To dobra okazja by „podciągnąć” oceny przed końcem roku. Więcej informacji TUTAJ (proszę wstawić link do OFERTY)

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

KALENDARZ KOŃCA ROKU SZKOLNEGO w ONE WAY MATH

Przerwy – ferie

01-06 kwietnia           Przerwa Wielkanocna – nie ma regularnych zajęć, możliwość zajęć dodatkowych

01-03 maja                  Majówka                    – nie ma regularnych zajęć

03 czerwca                  Boże Ciało                  – nie ma regularnych zajęć

Zakończenie zajęć

Maturzyści       – matematyka i język polski – zakończenie zajęć 30 kwietnia.

– chemia, fizyka, biologia – możliwość zaplanowania 1-2 spotkań w maju. Prosimy o wiadomość.

Klasa 8             – możliwość kontynuacji zajęć do końca roku szkolnego. Po egzaminach skupimy się na przygotowaniu do liceum.
– jest też możliwość zakończenia zajęć 23 maja, czyli przed egzaminami. Prosimy o wiadomość.

Pozostałe klasy – piątek 18 czerwca – koniec roku szkolnego w One Way Math

Opłata za maj i czerwiec będzie rozliczona łącznie.

Konkursy i olimpiady

Bardzo cieszymy się z sukcesów naszych uczniów w kolejnych etapach Konkursów Kuratoryjnych 2020/21, Olimpiady Matematycznej Juniorów i Olimpiady Biologicznej dla licealistów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

KONKURSY KURATORYJNE – PRZESZLI DO DRUGIEGO ETAPU

MATEMATYKA
Klasa 8 SP – 6 uczniów: Róża Podziemska, Mateusz Wesołowski, Jan Wisłocki, Maciej Banasiak, Karol Kuczora, Krzysztof Kozakiewicz (woj. Kujawsko-Pomorskie)
Klasa 7 SP – 1 uczennica: Gabriela Wielgus

CHEMIA
Klasa 8 SP – 3 uczniów: Kamil Kowalewski, Maciej Banasiak, Marcin Tesla

FIZYKA
Klasa 8 SP – 2 uczniów: Franciszek Przedpełski, Krzysztof Kozakiewicz (woj. Kujawsko-Pomorskie)

OLIMPIADA MATEMATYCZNA JUNIORÓW

Do drugiego etapu weszło 6 uczniów
z klasy 8 – Róża Podziemska, Michał Kwiatkowski, Mateusz Wesołowski, Karol Kuczora
z klasy 7 – Jan Kwiatkowski, Jakub Spychała

OLIMPIADA BIOLOGICZNA – LICEUM

Do drugiego etapu wszedł 1 uczeń: Kamil Nawara

Powiedz mi, to zapomnę.
Naucz mnie, to może zapamiętam.
Zaangażuj mnie, to się nauczę.

Benjamin Franklin 17.01.1707 – 17.04.1790
Amerykański polityk i uczony. Twórca teorii zjawisk elektrycznych

Napisz do nas:

Zadzwoń do nas: